Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Lian Zhao
Model numarası: LZANT-12181-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Sıklık: |
6000-8000MHz |
VSWR: |
<2 |
Kazanmak: |
7dBi |
Empedans: |
50Ohm |
Bağlayıcı: |
N Konektörü |
Sıklık: |
6000-8000MHz |
VSWR: |
<2 |
Kazanmak: |
7dBi |
Empedans: |
50Ohm |
Bağlayıcı: |
N Konektörü |
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 6000-8000MHz |
| İmpedans | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2 |
| Kazanç | 8dBi |
| Verimlilik | ≈75% |
| Yatay ışın genişliği | 360° |
| Kutuplaşma | Doğrusal |
| Maksimum Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | N - J |
| Boyut | Φ16*250mm |
| Ağırlık | 0.077Kg |
| Radom malzemesi | Cam lif |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
![]()
2.2Toplam Verimlilik ve Kazanç:
|
Frekans ((MHz) |
Kazanç ((dBi) |
Verimlilik (%) |
|
6000 |
7.3 |
80.8 |
|
6100 |
7.2 |
74.7 |
|
6200 |
6.9 |
73.0 |
|
6300 |
7.2 |
76.2 |
|
6400 |
7.8 |
83.0 |
|
6500 |
8.2 |
87.6 |
|
6600 |
7.7 |
77.9 |
|
6700 |
7.7 |
78.2 |
|
6800 |
7.6 |
76.3 |
|
6900 |
7.7 |
77.3 |
|
7000 |
7.6 |
75.4 |
|
7100 |
7.2 |
71.4 |
|
7200 |
7.0 |
72.5 |
|
7300 |
6.6 |
70.9 |
|
7400 |
6.8 |
76.9 |
|
7500 |
6.0 |
70.2 |
|
7600 |
5.7 |
67.4 |
|
7700 |
5.8 |
65.7 |
|
7800 |
5.6 |
63.9 |
|
7900 |
5.6 |
64.5 |
|
8000 |
5.6 |
66.0 |
2.3 Radyasyon Şablonu
| 3D | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | |
| 6000MHz | |||
| 7000MHz | |||
| 8000MHz |