Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-10460-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 GÜN
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Günde 5 bin.
Sıklık: |
2400-2500/5150-5850M |
VSWR: |
<2 |
Zirve Kazancı: |
4dBi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
2400-2500/5150-5850M |
VSWR: |
<2 |
Zirve Kazancı: |
4dBi |
Empedans: |
50 |
2.4G 5.8G WIFI 157mm çok yönlü yönlendirici harici katlanır yapışkan çubuk anten
1. Şartname
| A. Elektriksel Özellikler | |
| Frekans | 2400-2500/5150-5850MHz |
| Empedans | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2 |
| Kazanç | 4dBi |
| Verimlilik | yaklaşık %70 |
| Polarizasyon | Doğrusal |
| Yatay Işın Genişliği | 360° |
| Dikey Işın Genişliği | 60° |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Konnektör Tipi | SMA-J veya RP-SMA-J |
| Boyut | Φ13*157mm |
| Ağırlık | 0.015Kg |
| Radyom malzemesi | PBT+PC |
| C. Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +85°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ~ +85°C |
2. Anten - S Parametre Test Verileri
2.1 VSWR
![]()
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
| Frekans (MHz) | 2400.0 | 2410.0 | 2420.0 | 2430.0 | 2440.0 | 2450.0 | 2460.0 | 2470.0 | 2480.0 | 2490.0 | 2500.0 |
| Kazanç (dBi) | 2.71 | 2.48 | 2.13 | 2.00 | 2.10 | 2.42 | 2.48 | 2.39 | 2.28 | 2.35 | 2.49 |
| Verimlilik (%) | 86.03 | 83.37 | 77.70 | 75.36 | 75.74 | 80.76 | 81.70 | 78.67 | 75.47 | 76.24 | 78.28 |
| Frekans (MHz) | 5150 | 5200 | 5250 | 5300 | 5350 | 5400 | 5450 | 5500 | 5550 | 5600 | 5650 | 5700 | 5750 | 5800 | 5850 |
| Kazanç (dBi) | 3.03 | 2.86 | 3.15 | 3.45 | 3.43 | 3.73 | 4.03 | 4.11 | 4.05 | 3.86 | 3.86 | 3.84 | 3.67 | 3.93 | 3.86 |
| Verimlilik (%) | 61.18 | 56.90 | 62.00 | 68.83 | 65.08 | 66.87 | 67.73 | 66.93 | 66.77 | 66.85 | 68.37 | 69.07 | 67.35 | 69.06 | 69.06 |
| 3D | 2D-Yatay | 2D-Dikey | |
| 2400MHz | |||
| 2450MHz | |||
| 2500MHz | |||
| 5150MHz | |||
| 5500MHz | |||
| 5850MHz |