Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-10064-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 1 bin
Sıklık: |
1561/1575MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
2dBi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
1561/1575MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
2dBi |
Empedans: |
50 |
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 1561/1575MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Anten kazancı | 2dBi |
| Verimlilik | ≈78% |
| Kutuplaşma | Doğrusal |
| İmpedans | 50 Ohm |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | SMA-J |
| Boyut | ¢12*135mm |
| Renk | TPEEE+PC Siyah |
| Ağırlık | 0.01Kg |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Antenna-S parametre test verileri
2VSWR.![]()
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç
|
Sıklık (MHz) |
1570.0 |
1571.0 |
1572.0 |
1573.0 |
1574.0 |
1575.0 |
1576.0 |
1577.0 |
1578.0 |
1579.0 |
1580.0 |
|
Kazanç (dBi) |
2.18 |
2.19 |
2.18 |
2.15 |
2.14 |
2.13 |
2.07 |
2.02 |
2.00 |
1.99 |
1.98 |
|
Verimlilik (%) |
78.16 |
78.45 |
78.55 |
78.53 |
78.56 |
78.78 |
77.90 |
77.33 |
77.06 |
76.98 |
77.02 |
2.2 Radyasyon Şablonu
| 3D | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | |
| 1560MHz | |||
| 1575MHz | |||
| 1602MHz |