Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-10271-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 1 bin
Sıklık: |
1500-1600M |
VSWR: |
<2 |
Zirve Kazancı: |
2dBi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
1500-1600M |
VSWR: |
<2 |
Zirve Kazancı: |
2dBi |
Empedans: |
50 |
GPS 1500-1600M her yönlü 2dbi pasif katlanabilir kauçuk çubuk anten
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 1500-1600MHz |
| İmpedans | 50 Ohm |
| S.W.R. | <2 |
| Kazanç | 2dBi |
| Verimlilik | ≈70% |
| Kutuplaşma | Doğrusal |
| Yatay ışın genişliği | 360° |
| Dikey ışın genişliği | 60° |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | SMA-J |
| Boyut | Φ13*209mm |
| Ağırlık | 0.02Kg |
| Radom malzemesi | PBT+PC |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
2. Antenna-S Parametre Test Verileri
2VSWR.![]()
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
|
Sıklık (MHz) |
1570.0 |
1571.0 |
1572.0 |
1573.0 |
1574.0 |
1575.0 |
1576.0 |
1577.0 |
1578.0 |
1579.0 |
1580.0 |
|
Kazanç (dBi) |
2.07 |
2.05 |
2.02 |
1.97 |
1.94 |
1.91 |
1.82 |
1.77 |
1.74 |
1.72 |
1.72 |
|
Verimlilik (%) |
77.01 |
76.91 |
76.51 |
75.93 |
75.37 |
75.05 |
73.79 |
72.99 |
72.59 |
72.48 |
72.48 |
| 3D | 2D-Yatay | 2D-Dikey | |
| 1558MHz | |||
| 1580MHz | |||
| 1602MHz |