Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-10564-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Günde 5K
Sıklık: |
7500-8500MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
4dBi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
7500-8500MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
4dBi |
Empedans: |
50 |
UWB CH9 7.5-8.5G 7500-8500M 4dbi Ana İstasyon Konumlandırma Anten 10x109mm
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 7500-8500MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Anten kazancı6 | 4dBi |
| Verimlilik | ≈70% |
| Kutuplaşma | Doğrusal |
| Yatay ışın genişliği | 360° |
| Dikey ışın genişliği | 40±5° |
| İmpedans | 50 Ohm |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | SMA-J |
| Boyut | φ10*109mm |
| Renk | ABS Siyah |
| Ağırlık | 0.01Kg |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 65 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Antenna-S Parametre Test Verileri
2VSWR.![]()
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç
|
Sıklık (MHz) |
7500.0 |
7600.0 |
7700.0 |
7800.0 |
7900.0 |
8000.0 |
8100.0 |
8200.0 |
8300.0 |
8400.0 |
8500.0 |
|
Kazanç (dBi) |
3.08 |
2.80 |
3.36 |
3.28 |
3.60 |
3.02 |
2.81 |
2.19 |
3.20 |
3.36 |
3.21 |
|
Verimlilik (%) |
70.69 |
68.21 |
74.59 |
74.07 |
77.75 |
75.59 |
75.49 |
72.98 |
70.84 |
64.82 |
53.80 |
2.2 Radyasyon Şablonu
| 3D | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | |
| 7500MHz | |||
| 8000MHz | |||
| 8500MHz |