Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-12196-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 500
Sıklık: |
6250-6750MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
10DBi |
Empedans: |
Tişört, Kullanılmış Giysiler |
Sıklık: |
6250-6750MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
10DBi |
Empedans: |
Tişört, Kullanılmış Giysiler |
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 6250-6750MHz |
| İmpedans | 50 Ohm |
| S.W.R. | < 2.0 |
| Anten kazancı | 10dBi |
| Verimlilik | ≈73% |
| Kutuplaşma | Doğrusal |
| Yatay ışın genişliği | 360° |
| Dikey ışın genişliği | 7-8° |
| Maksimum Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | SMA konektörü |
| Boyut | Φ16*450mm |
| Ağırlık | 0.12Kg |
| Radom malzemesi | Cam lif |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
| Işık koruması | DC Ground |
2. Antenna-S parametre test verileri
2VSWR.
![]()
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
|
Frekans ((MHz) |
Kazanç ((dBi) |
Verimlilik (%) |
|
6250 |
9.6 |
76.3 |
|
6300 |
9.1 |
69.0 |
|
6350 |
9.5 |
74.2 |
|
6400 |
9.6 |
72.2 |
|
6450 |
9.4 |
70.2 |
|
6500 |
9.9 |
77.0 |
|
6550 |
10.1 |
77.3 |
|
6600 |
9.7 |
71.7 |
|
6650 |
9.8 |
73.0 |
|
6700 |
9.7 |
72.5 |
|
6750 |
9.7 |
72.9 |
| 3D | 2D-Yatay | 2D-Dikey | |
| 6250MHz | |||
| 6500MHz | |||
| 6750MHz |