Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-10176-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: RMB
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 500
Sıklık: |
3700-4200MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
2dBi |
Empedans: |
Tişört, Kullanılmış Giysiler |
Sıklık: |
3700-4200MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
2dBi |
Empedans: |
Tişört, Kullanılmış Giysiler |
1. Teknik Özellikler
| A. Elektriksel Özellikler | |
| Frekans | 3700-4200MHz |
| Empedans | 50 Ohm |
| D.A.G. | <2.0 |
| Anten Kazancı | 2dBi |
| Verimlilik | ≈84% |
| Polarizasyon | Doğrusal |
| Yatay Hüzme Genişliği | 360° |
| Dikey Hüzme Genişliği | 45±10° |
| Maksimum Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Konnektör Tipi | SMA-J |
| Boyut | Φ16*100mm |
| Ağırlık | 0.03Kg |
| Radom malzemesi | Fiberglas(Beyaz) |
| C. Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Depolama Sıcaklığı | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Anma Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
| Yıldırım Koruması | DC Topraklama |
2. Anten - S Parametre Test Verileri
2.1 D.A.G.
![]()
|
Frekans(MHz) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
Kazanç (dBi) |
2.84 |
2.86 |
3.14 |
3.26 |
3.22 |
3.26 |
3.14 |
3.24 |
2.83 |
2.75 |
2.56 |
|
Verimlilik (%) |
81.12 |
80.35 |
86.40 |
91.07 |
88.76 |
88.74 |
85.04 |
87.61 |
81.38 |
80.31 |
78.68 |
| 3D | 2D-Yatay | 2D-Dikey | |
| 3700MHz | |||
| 3950MHz | |||
| 4200MHz |