Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-10689-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 1 bin
Sıklık: |
868MHZ |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
1dbi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
868MHZ |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
1dbi |
Empedans: |
50 |
SMA-J 868M LoRa Gateway omnidirectional katlanabilir plastik kabın anten 10x109mm
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 868MHz |
| İmpedans | 50 Ohm |
| S.W.R. | < 2.0 |
| Kazanç | 1dBi |
| Verimlilik | ≈43% |
| Kutuplaşma | Doğrusal |
| Maksimum Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | SMA -J |
| Boyut | Φ10*109mm |
| Ağırlık | 0.01Kg |
| Anten malzemesi | ABS siyah |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Antenna-S parametre test verileri
2VSWR.
![]()
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç
|
Sıklık (MHz) |
863.0 |
864.0 |
865.0 |
866.0 |
867.0 |
868.0 |
869.0 |
870.0 |
871.0 |
872.0 |
873.0 |
|
Kazanç (dBi) |
0.98 |
1.01 |
1.05 |
1.05 |
1.05 |
1.05 |
1.07 |
1.09 |
1.12 |
1.14 |
1.17 |
|
Verimlilik (%) |
41.16 |
41.65 |
42.10 |
42.30 |
42.48 |
42.69 |
42.92 |
43.16 |
43.39 |
43.58 |
43.71 |
2.2 Radyasyon Şablonu
| 3D | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | |
| 863MHz | |||
| 868MHz | |||
| 873MHz |