Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-10815-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 1 bin
Sıklık: |
400-470MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
-1dBi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
400-470MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
-1dBi |
Empedans: |
50 |
SMA-J LoRa 400-470M433M Çeşitli Yönlü Plastik Kauçuk Çubuk Katlanabilir Anten 13x196mm
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 400-470MHz |
| İmpedans | 50 Ohm |
| S.W.R. | < 2.0 |
| Kazanç | -1dBi |
| Verimlilik | % 35 |
| Kutuplaşma | Doğrusal |
| Maksimum Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | SMA -J |
| Boyut | Φ13*196mm |
| Ağırlık | 0.02Kg |
| Anten malzemesi | ABS siyah |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Antenna-S parametre test verileri
2VSWR.
![]()
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç
|
Sıklık (MHz) |
400 |
410 |
420 |
430 |
440 |
450 |
460 |
470 |
|
Kazanç (dBi) |
- Bir.4 |
- Bir.7 |
- Bir.8 |
- Bir.7 |
- Bir.8 |
- Bir.8 |
- Bir.7 |
- Bir.5 |
|
Verimlilik (%) |
31.6 |
31.4 |
30.7 |
30.7 |
30.8 |
32.4 |
34.0 |
37.1 |
![]()
2.2 Radyasyon Şablonu
| 3D | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | |
| 400MHz | |||
| 430MHz | |||
| 470MHz |