Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-10339-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 1 bin
Sıklık: |
840±15MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
2dBi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
840±15MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
2dBi |
Empedans: |
50 |
Drone video iletimi için 840M omnidirectional kauçuk kaplı anten 13x196mm
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 840±15MHz |
| İmpedans | 50 Ohm |
| S.W.R. | < 2.0 |
| Kazanç | 2dBi |
| Verimlilik | % 35 |
| Kutuplaşma | Doğrusal |
| Maksimum Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | SMA -J |
| Boyut | Φ13*196mm |
| Ağırlık | 0.02Kg |
| Anten malzemesi | ABS siyah |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
2. Antenna-S parametre test verileri
2VSWR.
![]()
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç
|
Sıklık (MHz) |
835.0 |
836.0 |
837.0 |
838.0 |
839.0 |
840.0 |
841.0 |
842.0 |
843.0 |
844.0 |
|
Kazanç (dBi) |
2.38 |
2.34 |
2.31 |
2.27 |
2.22 |
2.16 |
2.17 |
2.17 |
2.16 |
2.14 |
|
Verimlilik (%) |
70.32 |
70.42 |
70.49 |
70.45 |
70.26 |
69.88 |
70.47 |
70.89 |
71.15 |
71.33 |
|
Sıklık (MHz) |
845.0 |
846.0 |
847.0 |
848.0 |
849.0 |
850.0 |
|
Kazanç (dBi) |
2.13 |
2.11 |
2.08 |
2.06 |
2.04 |
2.03 |
|
Verimlilik (%) |
71.49 |
71.43 |
71.39 |
71.37 |
71.39 |
71.44 |
![]()
2.2 Radyasyon Şablonu
| 3D | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | |
| 835MHz | |||
| 842MHz | |||
| 850MHz |