Ürün Ayrıntıları
Place of Origin: China
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model Number: LZANT-11533-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Minimum Order Quantity: 10
Delivery Time: 15 days
Payment Terms: T/T
Supply Ability: 500 per day
Sıklık: |
6250-6750MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
3dBi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
6250-6750MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
3dBi |
Empedans: |
50 |
UWB Kanal 5 6250-6750M çok yönlü küçük mantar başlı tavanlı anten
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 6250-6750MHz |
| S.W.R. | <= 1.8 |
| Anten kazancı | 3dBi |
| Kutuplaşma | Dikey |
| Yatay ışın genişliği | 360° |
| Dikey ışın genişliği | 42-56° |
| İmpedans | 50 Ohm |
| Max. Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | N-K bağlantısı |
| Boyut | φ86*40mm |
| Radom malzemesi | ABS |
| Ağırlık | 0.09Kg |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Nitelik Operasyonu | % 95 |
| Rüzgar Hızı |
36.9m/s |
2. Antenna-S Parametre Test Verileri
2VSWR.
![]()
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
|
Sıklık ((MHz) |
6200 |
6250 |
6300 |
6350 |
6400 |
6450 |
6500 |
6550 |
6600 |
6650 |
6700 |
6750 |
6800 |
|
Kazanç (dBi) |
3.6 |
4.0 |
3.8 |
3.6 |
3.6 |
3.3 |
3.1 |
3.3 |
4.0 |
3.8 |
3.9 |
3.1 |
3.5 |
|
Verimlilik (%) |
77.1 |
87.5 |
83.5 |
77.9 |
77.7 |
74.3 |
72.1 |
77.1 |
85.3 |
78.7 |
83.3 |
69.8 |
76.3 |
| Liman 1 | 3D | 2 boyutlu yatay | 2D- Dikey |
| 6250MHz | |||
| 6500MHz | |||
| 6750MHz |