Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-12230-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 500
Sıklık: |
3300-3800MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
11dbi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
3300-3800MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
11dbi |
Empedans: |
50 |
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 3300-3800MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Anten kazancı | 11dBi |
| Kutuplaşma | V |
| Yatay ışın genişliği | 45±5° |
| Dikey ışın genişliği | 40±5° |
| F/B | >27dB |
| İmpedans | 50 Ohm |
| Max. Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | LMR240=2m, N-J |
| Boyut |
260*260*35mm |
| Radom malzemesi | ABS |
| Ağırlık | 0.6Kg |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Nitelik Operasyonu | % 95 |
| Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
2. Antenna-S parametre test verileri
2VSWR.
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
|
Sıklık ((MHz) |
Kazanç (((dBBen) |
|
3300 |
10.0 |
|
3350 |
10.3 |
|
3400 |
10.4 |
|
3450 |
10.4 |
|
3500 |
10.0 |
|
3550 |
10.0 |
|
3600 |
10.9 |
|
3650 |
11.3 |
|
3700 |
11.5 |
|
3750 |
11.4 |
|
3800 |
11.6 |
| Liman 1 | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | Yatay ve Dikey |
| 3300MHz | |||
| 3550MHz | |||
| 3800MHz |