Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-11072-B
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 1000 GÜNLÜK
Sıklık: |
1560-1620Mhz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
9dbi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
1560-1620Mhz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
9dbi |
Empedans: |
50 |
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 1560-1620MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Anten kazancı | 9dBi |
| Kutuplaşma | RHCP |
| Yatay ışın genişliği | 63-66° |
| Dikey ışın genişliği | 58-65° |
| F/B | >20dB |
| İmpedans | 50 Ohm |
| Max. Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | SMA-K |
| Boyut |
φ184*10mm |
| Radom malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Ağırlık | 0.131Kg |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Nitelik Operasyonu | % 95 |
| Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
2. Antenna-S parametre test verileri
2VSWR.
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
|
Sıklık ((MHz) |
Kazanç (((dBBen) |
|
1560 |
8.3 |
|
1570 |
8.3 |
|
1580 |
8.8 |
|
1590 |
8.9 |
|
1600 |
9.1 |
|
1610 |
8.8 |
|
1620 |
8.5 |
| Liman 1 | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | Yatay ve Dikey |
| 1560MHz | |||
| 1590MHz | |||
| 1620MHz |