Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-12011-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 500
Sıklık: |
1200-1300MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
8DBI |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
1200-1300MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
8DBI |
Empedans: |
50 |
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 1200-1300MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Anten kazancı | 8dBi |
| Kutuplaşma | v |
| Yatay ışın genişliği | 68-73° |
| Dikey ışın genişliği | 65° |
| F/B | >17dB |
| İmpedans | 50 Ohm |
| Max. Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | N Kadın bağlantı |
| Boyut |
210*180*45mm |
| Radom malzemesi | ABS |
| Ağırlık | 0.37Kg |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Nitelik Operasyonu | % 95 |
| Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
2. Antenna-S parametre test verileri
2VSWR.
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
|
Sıklık ((MHz) |
Kazanç (((dBBen) |
|
1200 |
8.6 |
|
1210 |
8.7 |
|
1220 |
8.8 |
|
1230 |
8.7 |
|
1240 |
8.7 |
|
1250 |
8.6 |
|
1260 |
8.6 |
|
1270 |
8.4 |
|
1280 |
8.4 |
|
1290 |
8.4 |
|
1300 |
8.0 |
| Liman 1 | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | Yatay ve Dikey |
| 1200MHz | |||
| 1250MHz | |||
| 1300MHz |