Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-11710-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 500
Sıklık: |
3800-3900MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
9dbi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
3800-3900MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
9dbi |
Empedans: |
50 |
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 3800-3900MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Anten kazancı | 9dBi |
| Kutuplaşma | ±45° |
| Yatay ışın genişliği | 65±5° |
| Dikey ışın genişliği | 65±5° |
| F/B | >27dB |
| İmpedans | 50 Ohm |
| Max. Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | 4*N-K |
| Boyut |
φ260*260*35mm |
| Radom malzemesi | ABS |
| Ağırlık | 0.73Kg. |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Nitelik Operasyonu | % 95 |
| Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
2. Antenna-S parametre test verileri
2VSWR.
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
|
Po.rt 1 |
|
Po.rt 2 |
|
Po.rt 3 |
|
Po.rt 4 |
||||
|
Frekans ((MHz) |
Kazanç ((dBi) |
Frekans ((MHz) |
Kazanç ((dBi) |
Frekans ((MHz) |
Kazanç ((dBi) |
Frekans ((MHz) |
Kazanç ((dBi) |
|||
|
3800 |
9.4 |
3800 |
9.6 |
3800 |
9.6 |
3800 |
9.3 |
|||
|
3810 |
9.3 |
3810 |
9.4 |
3810 |
9.6 |
3810 |
9.1 |
|||
|
3820 |
9.3 |
3820 |
9.3 |
3820 |
9.4 |
3820 |
9.2 |
|||
|
3830 |
9.5 |
3830 |
9.7 |
3830 |
9.7 |
3830 |
9.4 |
|||
|
3840 |
9.6 |
3840 |
9.7 |
3840 |
9.9 |
3840 |
9.5 |
|||
|
3850 |
9.3 |
3850 |
9.7 |
3850 |
9.7 |
3850 |
9.3 |
|||
|
3860 |
9.4 |
3860 |
9.8 |
3860 |
9.8 |
3860 |
9.4 |
|||
|
3870 |
9.4 |
3870 |
9.8 |
3870 |
9.9 |
3870 |
9.3 |
|||
|
3880 |
9.3 |
3880 |
9.8 |
3880 |
9.8 |
3880 |
9.2 |
|||
|
3890 |
9.5 |
3890 |
9.9 |
3890 |
9.9 |
3890 |
9.4 |
|||
|
3900 |
9.4 |
3900 |
9.8 |
3900 |
9.9 |
3900 |
9.3 |
|||
| Liman 1 | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | Yatay ve Dikey |
| 3800MHz | |||
| 3850MHz | |||
| 3900MHz |
| Liman 2 | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | Yatay ve Dikey |
| 3800MHz | |||
| 3850MHz | |||
| 3900MHz |
| Liman 3 | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | Yatay ve Dikey |
| 3800MHz | |||
| 3850MHz | |||
| 3900MHz |
| Liman 4 | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | Yatay ve Dikey |
| 3800MHz | |||
| 3850MHz | |||
| 3900MHz |