Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-12008-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 500
Sıklık: |
2700-2900MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
15dBi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
2700-2900MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
15dBi |
Empedans: |
50 |
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 2700-2900MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Anten kazancı | 15dBi |
| Kutuplaşma | ±45° |
| Yatay ışın genişliği | 22±2° |
| Dikey ışın genişliği | 22±2° |
| F/B | >25dB |
| İmpedans | 50 Ohm |
| Max. Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | 2*N-K |
| Boyut |
φ390*390*50mm |
| Radom malzemesi | ABS |
| Ağırlık | 2.1Kg |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Nitelik Operasyonu | % 95 |
| Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
2. Antenna-S parametre test verileri
2VSWR.
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
|
Po.rt 1(H) |
|
Po.rt 2(V) |
||
|
Sıklık ((MHz) |
Kazanç (((dBBen) |
Sıklık ((MHz) |
Kazanç (((dBBen) |
|
|
2700 |
15.4 |
2700 |
15.7 |
|
|
2725 |
15.5 |
2725 |
15.8 |
|
|
2750 |
15.1 |
2750 |
15.7 |
|
|
2775 |
15.2 |
2775 |
15.7 |
|
|
2800 |
15.0 |
2800 |
15.4 |
|
|
2825 |
15.0 |
2825 |
15.6 |
|
|
2850 |
15.1 |
2850 |
15.7 |
|
|
2875 |
15.0 |
2875 |
15.6 |
|
|
2900 |
15.0 |
2900 |
15.2 |
|
| Liman 1 | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | Yatay ve Dikey |
| 2700MHz | |||
| 2800MHz | |||
| 2900MHz |
| Liman 2 | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | Yatay ve Dikey |
| 3800MHz | |||
| 3850MHz | |||
| 3900MHz |
| Liman 3 | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | Yatay ve Dikey |
| 3800MHz | |||
| 3850MHz | |||
| 3900MHz |
| Liman 4 | 2 boyutlu yatay | 2D dikey | Yatay ve Dikey |
| 3800MHz | |||
| 3850MHz | |||
| 3900MHz |