Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-12007-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 200
Sıklık: |
1300-1500MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
14dBi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
1300-1500MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
14dBi |
Empedans: |
50 |
1. Özellikler
| A. Elektriksel Özellikler | |
| Frekans | 1300-1500MHz |
| D.D.S. (Duran Dalga Oranı) | <= 2.0 |
| Anten Kazancı | 14dBi |
| Polarizasyon | ±45° |
| Yatay Hüzme Genişliği | 30-35° |
| Dikey Hüzme Genişliği | 30-35° |
| F/B (Ön/Arka Oranı) | >25dB |
| Empedans | 50Ohm |
| Maks. Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Konnektör Tipi | 2-N-K konnektör |
| Boyut |
390*390*50mm |
| Radom malzemesi | ABS |
| Ağırlık | 1.7Kg |
| C. Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Depolama Sıcaklığı | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Çalışma Nemi | <95% |
| Anma Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
2. Anten - S Parametre Test Verileri
2.1 VSWR
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
|
Port 1(+45°) |
|
Port 2(-45°) |
||
|
Frekans(MHz) |
Kazanç(dBi) |
Frekans(MHz) |
Kazanç(dBi) |
|
|
1300 |
13.2 |
1300 |
13.4 |
|
|
1325 |
13.7 |
1325 |
13.4 |
|
|
1350 |
13.8 |
1350 |
13.6 |
|
|
1375 |
14.1 |
1375 |
14.1 |
|
|
1400 |
14.4 |
1400 |
14.4 |
|
|
1425 |
14.3 |
1425 |
13.9 |
|
|
1450 |
14.4 |
1450 |
14.3 |
|
|
1475 |
14.4 |
1475 |
14.4 |
|
|
1500 |
14.2 |
1500 |
14.4 |
|
| Port1 | 2D-Yatay | 2D-Dikey | Yatay ve Dikey |
| 1300MHz | |||
| 1400MHz | |||
| 1500MHz |