Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-11007-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 GÜN
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Günde 5 bin.
Sıklık: |
1350-1550MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
15dBi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
1350-1550MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
15dBi |
Empedans: |
50 |
1. Teknik Özellikler
| A. Elektriksel Özellikler | |
| Frekans | 1350-1550MHz |
| D.D.S. (Duran Dalga Oranı) | <= 2.0 |
| Anten Kazancı | 15dBi |
| Polarizasyon | V |
| Yatay Hüzme Genişliği | 35±5° |
| Dikey Hüzme Genişliği | 30±5° |
| Ön/Arka Oranı | >20dB |
| Empedans | 50Ohm |
| Maks. Güç | 100W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Konnektör Tipi | N Dişi konnektör |
| Boyut | 390*390*50mm |
| Radom malzemesi | ABS |
| Ağırlık | 2.6Kg |
| C. Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Depolama Sıcaklığı | - 40 °C ~ + 85 °C |
| Çalışma Nemi | <95% |
| Nominal Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
2. Anten - S Parametre Test Verileri
2.1 VSWR
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
| Frekans(MHz) | Kazanç(dBi) |
| 1350 | 15.7 |
| 1375 | 15.8 |
| 1400 | 15.8 |
| 1425 | 15.5 |
| 1450 | 15.5 |
| 1475 | 15.3 |
| 1500 | 15.5 |
| 1525 | 15.2 |
| 1550 | 15.5 |
| Port1 | 2D-Yatay | 2D-Dikey | Yatay ve Dikey |
| 1350MHz | |||
| 1450MHz | |||
| 1550MHz |