Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-10036-D
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: RMB
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 500
Sıklık: |
3700-4200MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
8DBI |
Empedans: |
Tişört, Kullanılmış Giysiler |
Sıklık: |
3700-4200MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
8DBI |
Empedans: |
Tişört, Kullanılmış Giysiler |
1. Teknik Özellikler
| A. Elektriksel Özellikler | |
| Frekans | 3700-4200MHz |
| Empedans | 50 Ohm |
| D.D.S. (VSWR) | <2.0 |
| Anten Kazancı | 8dBi |
| Verimlilik | ≈75% |
| Polarizasyon | Lineer |
| Yatay Hüzme Genişliği | 360° |
| Dikey Hüzme Genişliği | 15±2° |
| Maksimum Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Konnektör Tipi | N-J |
| Boyut | Φ20*350mm |
| Ağırlık | 0.12Kg |
| Radom malzemesi | Fiberglas (Gri) |
| C. Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Depolama Sıcaklığı | - 40 ˚C ~ + 80 ˚C |
| Anma Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
| Yıldırım Koruması | DC Topraklama |
2. Anten - S Parametre Test Verileri
2.1 VSWR
![]()
|
Frekans(MHz) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
Kazanç (dBi) |
6.35 |
6.69 |
7.01 |
7.25 |
7.32 |
7.59 |
7.64 |
8.14 |
7.85 |
7.28 |
7.01 |
|
Verimlilik (%) |
73.15 |
74.75 |
75.69 |
78.77 |
77.54 |
77.80 |
72.00 |
79.53 |
76.75 |
70.93 |
72.63 |
| 3D | 2D-Yatay | 2D-Dikey | |
| 3700MHz | |||
| 3900MHz | |||
| 4200MHz |