Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-10278-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: RMB
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 500
Sıklık: |
3700-4200MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
10DBi |
Empedans: |
Tişört, Kullanılmış Giysiler |
Sıklık: |
3700-4200MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
10DBi |
Empedans: |
Tişört, Kullanılmış Giysiler |
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 3700-4200MHz |
| İmpedans | 50 Ohm |
| S.W.R. | < 2.0 |
| Anten kazancı | 10dBi |
| Verimlilik | ≈75% |
| Kutuplaşma | Doğrusal |
| Yatay ışın genişliği | 360° |
| Dikey ışın genişliği | 13±2° |
| Maksimum Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | New Jersey |
| Boyut | Φ20*600mm |
| Ağırlık | 0.18Kg |
| Radom malzemesi | Cam lif ((Grey) |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
| Işık koruması | DC Ground |
2. Antenna-S parametre test verileri
2VSWR.
![]()
|
Sıklık ((MHz) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
Kazanç (dBi) |
8.82 |
9.14 |
9.47 |
9.68 |
9.55 |
9.34 |
8.68 |
8.52 |
8.21 |
8.03 |
7.96 |
|
Verimlilik (%) |
73.05 |
74.58 |
75.80 |
79.30 |
77.98 |
79.06 |
74.37 |
80.37 |
78.60 |
74.12 |
71.52 |
| 3D | 2D-Yatay | 2D-Dikey | |
| 3700MHz | |||
| 3900MHz | |||
| 4200MHz |