Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-10537-B
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: RMB
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 500
Sıklık: |
6250-6750MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
10DBi |
Empedans: |
Tişört, Kullanılmış Giysiler |
Sıklık: |
6250-6750MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
10DBi |
Empedans: |
Tişört, Kullanılmış Giysiler |
1. Özellikleri
| A. Elektriksel özellikler | |
| Sıklık | 6250-6750MHz |
| İmpedans | 50 Ohm |
| S.W.R. | < 2.0 |
| Anten kazancı | 10dBi |
| Verimlilik | %60 |
| Kutuplaşma | Doğrusal |
| Yatay ışın genişliği | 360° |
| Dikey ışın genişliği | 8° |
| Maksimum Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Bağlantı tipi | New Jersey |
| Boyut | Φ20*450mm |
| Ağırlık | 0.32Kg |
| Radom malzemesi | Cam lif gri |
| C. Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Depolama sıcaklığı | - 40 °C ~ + 80 °C |
| Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
| Işık koruması | DC Ground |
2. Antenna-S parametre test verileri
2VSWR.
![]()
|
Sıklık ((MHz) |
6250.0 |
6300.0 |
6350.0 |
6400.0 |
6450.0 |
6500.0 |
6550.0 |
6600.0 |
6650.0 |
6700.0 |
6750.0 |
|
Kazanç (dBi) |
8.62 |
9.41 |
9.51 |
10.12 |
9.99 |
10.12 |
10.10 |
10.45 |
10.35 |
10.01 |
9.02 |
|
Verimlilik (%) |
58.50 |
62.30 |
57.05 |
61.87 |
59.62 |
61.61 |
60.40 |
62.37 |
59.20 |
59.65 |
54.34 |
| 3D | 2D-Yatay | 2D-Dikey | |
| 6250MHz | |||
| 6500MHz | |||
| 6750MHz |