Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-11120-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10
Teslim süresi: 15 GÜN
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Günde 5 bin.
Sıklık: |
1561/1575MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
4dBi |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
1561/1575MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
4dBi |
Empedans: |
50 |
Beidou GPS 1561-1575M 4dBi çift modlu pasif su geçirmez yönlü anten
1. Teknik Özellikler
| A. Elektriksel Özellikler | |
| Frekans | 1561-1575MHz |
| S.W.R. | <= 2.0 |
| Anten Kazancı | 4dBi |
| Polarizasyon | RHCP |
| Yatay Hüzme Genişliği | 360° |
| Dikey Hüzme Genişliği | 100±10° |
| F/B | >27dB |
| Empedans | 50Ohm |
| Maks. Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Konnektör Tipi | N Dişi konnektör |
| Boyut |
φ86*40mm |
| Radom malzemesi | ABS |
| Ağırlık | 0.1Kg |
| C. Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Depolama Sıcaklığı | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Çalışma Nemi | <95% |
| Nominal Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
2. Anten - S Parametre Test Verileri
2.1 VSWR
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
| Frekans(MHz) | Kazanç(dBi) | Verimlilik(%) |
| 1561 | 3.7 | 66.1 |
| 1562 | 3.7 | 65.8 |
| 1563 | 3.6 | 65.4 |
| 1564 | 3.5 | 64.8 |
| 1565 | 3.4 | 64.1 |
| 1566 | 3.4 | 63.6 |
| 1570 | 3.1 | 62.3 |
| 1571 | 3.2 | 63.5 |
| 1572 | 3.2 | 64.9 |
| 1573 | 3.3 | 66.2 |
| 1574 | 3.4 | 67.0 |
| 1575 | 3.4 | 67.2 |
| Port1 | 3D | 2D-Yatay | 2D-Dikey |
| 1561MHz | |||
| 1570MHz | |||
| 1575MHz |