Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-11092-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 2
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 200
Sıklık: |
703-803MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
12DBI |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
703-803MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
12DBI |
Empedans: |
50 |
703-803M 12dbi sekiz portlu çift polarizasyonlu yönlü anten, yönlü oryantasyon yoluyla tam kapsama deseni oluşturma özelliğine sahiptir.
1. Teknik Özellikler
| A. Elektriksel Özellikler | |
| Frekans | 703-803MHz |
| D.S.W. | <= 2.0 |
| Anten Kazancı | 12dBi |
| Polarizasyon | ±45° |
| Yatay Hüzme Genişliği | 90±5° |
| Dikey Hüzme Genişliği | 20±5° |
| F/B | >20dB |
| Empedans | 50Ohm |
| Maks. Güç | 100W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Konnektör Tipi | 8*N-K |
| Boyut | φ400*1200mm |
| Radom malzemesi | Fiberglas |
| Ağırlık | 17Kg |
| C. Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Depolama Sıcaklığı | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Çalışma Nemi | <95% |
| Anma Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
2. Anten - S Parametre Test Verileri
2.1 VSWR
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
|
Port 1 |
|
Port 2 |
||
|
Frekans(MHz) |
Kazanç(dBi) |
Frekans(MHz) |
Kazanç(dBi) |
|
|
703 |
10.7 |
703 |
10.3 |
|
|
710 |
10.7 |
710 |
10.4 |
|
|
720 |
11.0 |
720 |
10.8 |
|
|
730 |
11.5 |
730 |
11.3 |
|
|
740 |
11.7 |
740 |
11.5 |
|
|
750 |
11.5 |
750 |
11.3 |
|
|
760 |
11.5 |
760 |
11.3 |
|
|
770 |
11.6 |
770 |
11.6 |
|
|
780 |
11.6 |
780 |
11.8 |
|
|
790 |
11.7 |
790 |
11.8 |
|
|
800 |
11.9 |
800 |
11.9 |
|
|
803 |
11.9 |
803 |
11.8 |
|
| Port1 | 2D-Yatay | 2D-Dikey | Yatay ve Dikey |
| 703MHz | |||
| 750MHz | |||
| 800MHz |
| Port2 | 2D-Yatay | 2D-Dikey | Yatay ve Dikey |
| 703MHz | |||
| 750MHz | |||
| 800MHz |