Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leenz
Sertifika: RoHs
Model numarası: LZANT-11843-A
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 2
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: günde 500
Sıklık: |
703-803MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
8DBI |
Empedans: |
50 |
Sıklık: |
703-803MHz |
VSWR: |
<2,0 |
Zirve Kazancı: |
8DBI |
Empedans: |
50 |
2*N-K 703-803M 700M 800M 8dbi çift polarizasyonlu yönlü baz istasyonu anteni
1. Teknik Özellikler
| A. Elektriksel Özellikler | |
| Frekans | 703-803MHz |
| D.S.W. | <= 2.0 |
| Anten Kazancı | 8dBi |
| Polarizasyon | ±45° |
| Yatay Hüzme Genişliği | 70±10° |
| Dikey Hüzme Genişliği | 70±10° |
| F/B | >23dB |
| Empedans | 50Ohm |
| Maks. Güç | 50W |
| B. Malzeme ve Mekanik Özellikler | |
| Konnektör Tipi | 2*N-K |
| Boyut | 310*280*80mm |
| Radom malzemesi | UPVC |
| Ağırlık | 2.2Kg |
| C. Çevresel | |
| Çalışma Sıcaklığı | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Depolama Sıcaklığı | - 40 ˚C ~ + 85 ˚C |
| Çalışma Nemi | <95% |
| Nominal Rüzgar Hızı | 36.9m/s |
2. Anten - S Parametre Test Verileri
2.1 VSWR
Port 1 +45°
Port 2 -45°
![]()
2.2 Toplam Verimlilik ve Kazanç:
|
Port 1 +45° |
|
Port 2 -45° |
||
|
Frekans(MHz) |
Kazanç(dBi) |
Frekans(MHz) |
Kazanç(dBi) |
|
|
703 |
7.0 |
703 |
7.0 |
|
|
710 |
7.2 |
710 |
7.5 |
|
|
720 |
7.4 |
720 |
7.7 |
|
|
730 |
7.6 |
730 |
8.0 |
|
|
740 |
8.0 |
740 |
8.3 |
|
|
750 |
8.3 |
750 |
8.6 |
|
|
760 |
8.4 |
760 |
8.6 |
|
|
770 |
8.4 |
770 |
8.7 |
|
|
780 |
8.4 |
780 |
8.7 |
|
|
790 |
8.4 |
790 |
8.5 |
|
|
800 |
8.2 |
800 |
8.2 |
|
|
803 |
8.1 |
803 |
8.1 |
|
| Port1 | 2D-Yatay | 2D-Dikey | Yatay ve Dikey |
| 703MHz | |||
| 750MHz | |||
| 803MHz |
| Port2 | 2D-Yatay | 2D-Dikey | Yatay ve Dikey |
| 703MHz | |||
| 750MHz | |||
| 803MHz |